| Anonimaaaxgar a întrebat:

Cum să scap de soacră-mea? HELP!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O eviti

| Celcestietot a răspuns:

Învață se te uiți la mai multe filme horror ca să ai imaginație, sau și debaraua poate fi o soluție happy.

| Plato a răspuns:

Ughh, trebuie sa fii noua. laughing

| Bizon95 a răspuns:

Trebuie sa dai mai multe detalii, eventual intr-o intrebare noua, ca sa o vada mai multi
ce problema ai cu soacra-ta
care e situatia la tine (unde stai, in casa ei, tu aduci banii in casa, etc.)
altfel, ce imi vine in cap e:

o multime in fata unui bloc se uita in sus si striga "ucigasul"
la ultimul etaj un barbat se chinuia sa impinga o femeie in varsta peste balustrada... cu chiu si vai reuseste pana la urma, dupa care coboara in fata multimii
multimea: "ucigasule"
el: "pai stati asa ca era soacra-mea"
multimea: "aaaaaaaaaaaaaa"
apoi se aude o voce pitigaiata din spate: "mai si a-ti vazut ce se zbatea... BESTIA"

big grin

PS nu incerca asa ceva acasa, iar daca incerci, sa nu dai vina pe mine ca eu tocmai ti-am spus sa nu o faci big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fii si tu nora buna. Si n-o sa aiba nimic cu tine.

| RaduCPM a răspuns:

Divorțează!