| Cezaridkidk a întrebat:

Cum sa sterg albume de pe facebook nu doar pozele! dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| teutzikka a răspuns:

Buna uite ca sa il stergi mai intai stergi toate pozele din el si dupa va scrie nu exista nici o poza in acest album vreti sa il editati si ma rog va aparea sigur intr-un coltisor un creion sau un pix ma rog dai pe el si jos va scrie cateva cuvinte al doua optiune va fi de a sterge albumul... Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici http://youtu.be/tQX_c2Pf8Pk
te autentifici în contul tau
apeși pe butonul profile
din profilul tău apeși pe butonul Photos
Apeși pe albumul foto care dorești să il ștergi și apoi te duci în partea de jos a ecranului și apeși Edit. După care selectezi ultimul Tab și apese Delete.

Bafta!

| Mirca_Sandu_1999 a răspuns:

Mersi mult