| liniutza a întrebat:

Cum sa-ti faci parteneru sa-i placa tot din ce in ce mai tare?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu te-ai apucat serios de "studiat" in domeniu la ce intrebări postezi laughing!
Faci radiografia iubirii. E bine...

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Nu trebuie sa faci nimic special, doar fi tu insuti.
Daca te place si te accepta asa cum esti esti, e ok.
Daca incerci sa pari ce nu esti doar de dragul de a te face placuta si a crea o imresie falsa despre tine, sunt primele semne de ipocriztie.
Succes!

| Ioana2518 a răspuns:

Pai eu mereu consult site-uri-le de astrologie. Daca stii zodia lui, poti cauta foarte usor pe Google diferite chestii, de la caracterizare pana la ce-i place si ce nu-i pace oriunde, in bucatarie, in pat, cum sa te imbraci, cum sa te placa cu absolut totul..asta daca vrei sa fi superficiala..ca daca esti cu un baiat care esti compatibil/a nu este nevoie de aceste site-uri pentru ca totul vine de la sine, Insa, daca esti cu un baiat al carei compatibilitate este scazuta sau foarte scazuta, si totusi ti la el//ea te-ai atasat de el/ea sunt necesare aceste surese de inspiratie

| TheStory a răspuns:

Cum adica tot?