| TooNight a întrebat:

Cum scap de tristete?

Răspuns Câştigător
| OskarRM a răspuns:

Mâncând ciocolată.

| TooNight explică (pentru OskarRM):

Chiar functioneaza!laughing

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te cerți cu ea pe vecie!
Pa, pa.

| Euletitia a răspuns:

Implicandu-te in activitati care iti plac, ascultand muzica preferata, iesind in oras cu prietenii, fiind alaturi de cei dragi, citind cartile care iti plac, uitandu-te la filme bune, calatorind, re4laxandu-te etc.

| gaby5995 a răspuns:

Citeste bancuri si te vei inveselihappy.

| AhileSemiZeu a răspuns:

Uita-te la comedii si lucruri amuzante. Asculta melodii vesele, saltarete.

| RazvanSmile a răspuns:

Iarasi o fetita tampita care sufera din dragost oh go on thoamneee....ai in jur de 13-15 ani si suferi ca nu esti cu el laughing si cred ca ti-a fost si rusine sa-i spui oh go on laughing)

| TooNight explică (pentru RazvanSmile):

Mai taci ma din gura, inteligentule.Ce bine citesti ganduri.Vezi-ti de treaba ta, domnu Matur. oh go on

| RazvanSmile a răspuns (pentru TooNight):

Am 17 ani si sunt fata straight face

| TooNight explică (pentru RazvanSmile):

Eu am 13 jum. si-s tot fata, dar stai calma ca nu-s emo, sa sufar din dragostelaughing oh go on

| RazvanSmile a răspuns (pentru TooNight):

Presupun ca nu i-ai spus ca il placi, nu?

| TooNight explică (pentru RazvanSmile):

Nuplaughing

| RazvanSmile a răspuns (pentru TooNight):

Dc nu i-ai spus? poate crezi ca nu se va uita niciodata la tine...dar sa stii ca poate nu e asawinking

| RazvanSmile a răspuns (pentru RazvanSmile):

Eu de exemplu cred cu desăvârşire in atractie intre zodii.El ce zodie este?

| TooNight explică (pentru RazvanSmile):

Habar nu amthinking

| RazvanSmile a răspuns (pentru TooNight):

Atunci in atractia asta dintre nume... care este numele lui mic?

| RazvanSmile a răspuns (pentru TooNight):

De exemplu pe mine ma cheama Irina si pe prietenul meu Horia.Ne intelegem extraordinar de bine...

| TooNight explică (pentru RazvanSmile):

Stiu zodia! Eu sunt pesti si el e capricorn happy.

| RazvanSmile a răspuns (pentru TooNight):

Hmm.daaa...e o atractie buna..cum il cheama?thinking

| TooNight explică (pentru RazvanSmile):

Ma lasi? Esti chiar nesimntit...straight face

| RazvanSmile a răspuns (pentru TooNight):

Nu mai spune...rolling on the floor)

| TooNight explică (pentru RazvanSmile):

Il sti :-P laughing

| Adinutza_Adi_1996 a răspuns:

Distreazate ca na pana laurma ce pana mea doar o viata avem.....lasa tristetea si distreazate mult.
Sper ca ti-am fost de ajutor:*