| BingBang :D a întrebat:

Cum se adaug poze intr-un album de pe facebook si cum se redenumeste unul? Dar cum se sterg(albumele)? big grinhappy

2 răspunsuri:
| noName_8681 a răspuns:

Undeva sub poza in partea dreapta scrie "sterge fotografia" sau ceva de genul. iar pentru albume intra la "editati albume" si acolo gasesti. daca vrei sa adaugi poze, creezi un album nou si de acolo e simplu

| Alexiis a răspuns:

Cand dai la albume undeva sus scrie " +Creeaza un Album "
Apo adaugi o poza sau mai multe apasand tasta Esc. Pentru a redenumi unul; apesi pe albumul respectiv undeva scrie mic langa numele si prenumele tau " Editeaza album ", apesi acolo, apoi undeva sus in acel chenar scrie " Numele albumului" si asa iti schimbi numele albumului. :*. Pentru a sterge albumul e aceeasi chestie numai ca in acel chenar in dreapta jos scrie " Sterge album" apesi acolo si aia e.:*:*.

Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita? big grin