| St3fa a întrebat:

Cum se fac provocarile pe lady popular? Raspunsul cel mai exlplicit despre fiecare categorie de provocari PRIMESTE

2 răspunsuri:
| Stelutssa a răspuns:

Buna.
1)Luptele doamnei=se face o comparatie intre domnisoara ta si intre domnisoara adeversarei.
2)Duel de moda=fata care face cele mai multe puncte castiga, la joc tr sa ghicesti combinatia de pasi a calculatorului.
3)Sudoku=tr sa faci o combinatie in asa fel in cat nici pe verticala nici pe orizontala sa nu se repede o cifra. Te sfatuiesc sa nu dai sudoku, pentru ca te da la nivel greu.
4)Concentrare=tr sa pui cate doua din fiecare(de ex: gasesti o sticla de apa, tr sa o gas si pe a doua)
5)Conecteaza punctele=tr sa faci unesti casutele, incat sa faci tu mai multe casute.
6)Puzzle imaginar=tr sa aranjezi un puzzle
7)Simon says=tr sa fi atenta la ce combinatie iti da si apoi sa o faci si tu
8)Turnul Haoi=tr sa schimbi locul utimului cerc.(te sfatuiesc sa nu dai aceasta prov, pentru. ca iti da la nivel greu)
9)Master mind=tr sa ghicesti combinatia aleasa de pc.(sincer la acesta prov nici eu nu ma pricep)
Ai girj sa nu dai prov la domnisoare cu lvl mai mare decat tine, pentru ca o sa castige(mai ales la luptele doamnei). Numele meu in joc roxa-sonia. Sper ca te-am ajutat. Funda, plskiss. Un an nou fericit!kiss

| LoReDaNa a răspuns:

Buna, in partea de sus pe o,, banda,, scrie\

* Domnişoara mea
* Oraș
* Piaţă
* Salon de frumuseţe
* Mesaje
* Premium
* Jocuri
* Provocări

sh u dai la ultima categorie unde scrie PROVOKRI>>
e de acolo in partea dreapa iti apare niste nume de domnisoare dai pe un nume sh langa nume scroie de Ex:
Marinnnna Provocare
sh dai click pe profokare. sh de acolo iti apare toate jocurile din lady popular sh u selectezi de acolo ce joc vrei u
Sh Gata!

Atentie!
sa nu provoci cu bani...

funda?