| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca desi multi oameni au anumite principii, le arunca imediat la gunoi cand e vorba de religie?
In mod normal multora le e scarba sa manance dupa altul, dar la biserica baga in gura tot satul aceeasi lingurita. Si pun pariu ca unii nu se spala pe dinti nici de ai dr*cu.
Ar fi mai multe, dar va las pe voi sa ziceti ce alte chestii vi se par ciudate.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

La faza cu lingurita ei cred ca asa ceva nu le poate face rau. Sunt si eu curios ce principii ti-ar mai trece prin cap happy!

| Justme79 a răspuns:

Awww la așa întrebare chiar nu mă așteptam :) ai pus exact punctul pe" I "cu aceasta întrebare pai da cum bine ai spus toată lumea chipurile trăiește cu anumite principii pe care uneori nu le pune aplicare... exemplu eu sincer nu mânc de la oricine nu beau după oricine în primul rând mă uit la om după aceea analizez multe alte aspecte șamd ași minți să spun că nu demulte ori am mai făcut anumite compromisuri din cauza circumstanțelor în care mă aflam ținând cont poate că persoana in cauza îmi era poate apropiată puțin și nu puteam sa refuz dar asta numai în anumite cazuri :)