| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca nu am prieten? sunt draguta, sociabila. dar timida la inceput, fitoasa nu sunt, chiar si fetele "urate" au prieteni, eu ce am? straight faceps. nu vreau sa jignesc straight face laughing

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Buna intrebare, aceeasi problema o am si eu. Dar nu ai observat ca fetele urate au prieteni? Asta e viata. Nimic nu e corect in viata. Vom avea si noi prieteni la momentul potrivit. Decat sa avem niste porci care sa ne franga inimile, mai bine asteptam. happy

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca esti timida.Al naibii defect astalaughing
Timida si sociabila in acelasi timp nu prea mergethinking
Esti sigura ca esti si una si alta?

| Bacemi a răspuns:

Stai linistita, o sa ai si tu. Nici eu nu am iubita. E ceva temporar. O sa vezi ca apare alesul de unde nici nu te astepti.

| viatadecacatt a răspuns:

Cum se face ca nici eu nu amlaughing. Vorba ta si alea urate au un prieten acolo si noi.incearca sa fii mai sociabila cu baietii, trebuie sa existe unu care te place si ar vrea sa fie cu tine(spun si eu.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori esti timida, ori ai gesturi, dupa poza(daca esti tu aia) nu pari timida, mai degraba putin fitoasa, poate de asta, baietii nu`ti pot suporta figuriile, desi te considera "buna"(cum zic eilaughing ), si de aceea nu te vor ca iubita a lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii cum incepe cea mai frumoasa relatie? dintr`o simpla prietenie. fetele urate in general sunt dotate usuratice(bine...nu toate) de aceea se bucura de baieti. nu`ti alege niciodata baiatul"rau" ca sigur te va face sa suferi. alege un bait cu care te intelegi, deveniti amici, si pur si simplu veti ajunge sa va placeti. sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru Andreutsa big grin sunt de acord cu tine (:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru onutzu: sociabila sunt dar cam tarziu laughing adica, imi trebuie ceva sa ies din cochilie, ca dupa aia sunt ff sociabila,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru Julyssa nu, nu sunt eu in poza big grin si nu sunt deloc fitoasa, >.< si nu am figuri tongue mss pentru sfat. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc foarte mult :*

| madutsu a răspuns:

In general... fetele care nu au prieten si au o anumita varsta la care ele considera ca trebuie sa aiba iubit, se "combin" cu mai multi baieti dar in general relatiile pot fi si de 1 saptamana, pentru ca nu e de durata (in marea majoritate). Cele ca tine, trebuie sa stie ca persoana iubita apare de unde nu te astepti, si de obicei in cazuri de astea sunt relatii de lunga durata, deoarece... tu ai ocazia sa inveti de la altele greselile lor