| FlorinutaaA95 a întrebat:

Cum se face un VORG? Daca puteti, dati-mi si siteul puppy dog eyes Asi vrea sa-mi fac si eu un film big grin Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

"VROG" poate vlog.

| FlorinutaaA95 explică (pentru Andreea_Mihaella_1998):

Da...vlog big grin Sti vreun site? big grin

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns (pentru FlorinutaaA95):

Vlog..nu exista site.uri care sa te faca vlogger.iti trebuie: TALENT si o camera calumea ca deh in secolul nostru vrem si noi sa vedem ceva calumea.iti recomand un dslr[eu am de la Canon dar si Nikon e bun]. doar totul trebuie sa vina de la sine porneste camera nu pregatesti nimic dinainte si... daca ai talent vin subs.aa si un program bun de editat: sonyvegas, after effects sau videopad