| Andreeame21 a întrebat:

Cum se instaleaza jocurile pe samsung s5600, am incercat mai multe coduri insa nu merg, nu stiu cum ce sa mai incerc, va rog astept raspuns, merci mult.

Răspuns Câştigător
| Smackdown a răspuns:

Trebuie sa transferi jocul in format jar si jad si da dai instalare

10 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Nu trebuie niciun cod

| Andreeame21 explică:

Am incercat dar nu merge, imi spune ca fisierul este incorect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pot instala jocuri pe el decat cu softul lui original dar si la asta e o problema pentru ca are unele greseli de soft la care nu se asteptau cei de la samsung, nu merge sa instalezi jocuri pe el ca la nokia 6300 sau alte telefoane si eu am incercat dar numai cu softul lui dar nici asa nu merge cum vam zis softul lui e prost conceput, alta solutie nu stiu le-am incercat pe toate dc afla careva alex_production01@yahoo.com si vb despre asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot instala jocuri pe S5600. Se transfera fisierul tip. jar cu ajutorul programului de transfer dupa care din telefon se instaleaza( selectand fisierul. jar). Intr-adevar softul telefonului are un bug - cel pe care l-am descoperit eu este legat de rezolutie( desi telefonul suporta 240x320 am primit erori pentru rezolutii mai mici).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://digitalconqurer.com/......5603s5600/

Merge am incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca vrei sa instalezi jocurile samsung intra pe downland.
Ai intrat pe downland?

Răspuns utilizator avertizat
| alexpro25 a răspuns:

Buna nu se pot instala jocuri de ex ca la nokia 6300 sa le copiezi si gata merge jocul, la s5600 trebuie instalate cu softul telefonului dar softul lui are unele bube de soft pe care cei de la samsung nu cred ca le-au descoperit, in soft ai optiunea sa instalezi ceva pe el dar nu merge am incercat eu mai multe modalitati si nu am reusit, dc gaseste cineva solutia dau adresa mea alex_production01@yahoo.com si pentru alte problema

| alexpro25 a răspuns:

Deci nu aveti cum sa instalati, decat cu softul lui care are unele greseli, nici prin bluetoothnu merge nici prin cablu de date, telefonul este super dar are greseala asta de soft bafta dc reuseste cineva si sa ne anunte si pe noi

| alexpro25 a răspuns:

Anonim am transferat si fisierele tip. jar si tip. sis si altele dar nu merge niciunul fara softul lui.Cand bagi pe cardul lui sau pe memoriat telefonului si dai pe el il recunoaste ca fisier necunoscut sau incorect, nu ai optiunea din telefon precum sa instalezi ceva in el, eu nu am vazut sa aiba aceasta optiune. Daca stii tu explica frate si zine si noua fii mai explicit sa stie toata lumea, dar iti zic eu ca nu ai cum sa faci asta din el, decat sa ai conectiune la internet pe el altfel nu merge iti spun sigur asta. Dar dc stii tu spune-ne si noua mai detaliat ca sa stim, astept un raspuns sau intra si tu la mine pe alex_production01@yahoo.com bafta