| cosmina05 a întrebat:

Cum se instaleaza windowsul? am cautat pe google insa nu prea mi-au fost de ajutor informatiile.am cd cu windows XP.

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Si eu am probleme, imi apare mereu, probleme la downloadarea windowsului.Am cautat si eu si nu am gasit decat windows installer.De cand am downloadat nu mai am atat e multe probleme.

1 răspuns:
| Ana213 a răspuns:

Pai bagi cd ul, dai restart, intri in bios, setezi la first boot priority pe (dvdrom.dvdrw.cd rom ori ce ai), si apoi dai restart apesi pe o tasta cand booteaza si urmezi instructiunile