| NagatoTenseiHD a întrebat:

Help me! Vreau sa downloadez nVIDIA pentru jocuri da cand dau sa se descarce se descarca si dupa aia cand se instaleaza scrie ca nu este compatibil cu windowsul. Apropo am Windows XP. Multumesc tuturor pentru ajutor!

5 răspunsuri:
| NagatoTenseiHD explică:

A da am uitat sa scriu sa imi scrieti unu care este compatibil!

| DexterMorgan a răspuns:

Pai ce windows xp ai? sp1, sp2, sp3?

| NagatoTenseiHD explică (pentru DexterMorgan):

Adica?

| DexterMorgan a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Eu zic sa chemi un prieten sa ti-l faca.In primul rand driverul pentru placa VIDEO se cauta in functie de CE PLACA VIDEO AI.Iar de acolo alegi ce fel de sp ai tu instalat, ca daca de exemplu tu ai windows xp sp2 si iei driver pentru xp sp3, nu va merge.

| NagatoTenseiHD explică (pentru DexterMorgan):

Despre ce sp vorbesti. Spune-mi ce inseamna ca acolo nu imi da nici un sp. Si la placa video e pentru GeForce si acolo nu scrie despre nici un sp.