| kynleiii a întrebat:

Cum se joaca jocul "prajitura norocoasa" la lady popular? Si cum imi gasesc un iubit? ca nu pot trece la nivelul 3sad.

Dau fundita.

3 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hmm:-s pai ala nu stiu cum se joacalaughing
dar ca sa-ti faci iubit te duci in oras
dai click pe club[discoteca]e ala movlaughing
si apoi scrie du-te la dans
sau du-te la flirt
dai click pe du-te la flirt si daca ai noroc iti faci iubit daca nu mai incerci a doua zi[poti sa flirtezi doar 1 data pe zi']

| anOnimăăăă a răspuns:

Te duci la oras, apoi la discoteca si acolo scrie `du`te la flirt` dai click acOlo, e pOsibil sa nu it gasesti un iubit din prima zi, incerci si a doua... si a treia puppy dog eyes depinde de nOroc...

| theLITTLEsunShine a răspuns:

Nu stiu cum se joace...Sorry

Dar cu iubitul...
Du-te la disco-ul ala din oras si poti sa mergi la dans sau la flirt...
Cred ca pentru flirt trebuie sa ai level 5...
Yo is level 1 si nu ma lasa sa merg...