| DanielIlie a întrebat:

Cum se numea unul dintre realizatorii de la fostul radio " Antena Bucureștilor ", pe care îl ascultam in serile de week-end? Știu doar Toni și parcă emisiunea se numea ceva cu " după amiezile"... Se întâmpla în toamna anului 1997. Mulțumesc

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

In articolul de mai jos, scrie ca ar fi vorba de „Serile Antenei Bucureştilor" care se difuza între orele 18.00 şi 22.00.
http://www.rador.ro/......pitalei-3/

Caută pagina lor de Facebook și trimite-le rugămintea ta. Sunt singurii care te pot ajuta, printre ei pot fi redactori/prezentatori care au lucrat in acea perioadă. Și se cunosc intre ei.
Vezi ca Antena Bucureștilor se numește in prezent Radio Bucureşti FM.

| DanielIlie explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc frumos, citisem articolul dar nu mă gândisem la pagina de Facebook. O să încerc. O zi frumoasă!