| Acadeeeaa a întrebat:

Cum se numeste atunci cand pui o persoana sa nu-ti mai poata vedea facebookul?
Funda

Răspuns Câştigător
| xAndraax a răspuns:

Bann sau block, la block nu mai dai nici tu de el nici el de tine, la bann tu il poti vedea dar el nu iti mai poate intra pe profil. Sper ca te-am ajutat.

| Acadeeeaa explică (pentru xAndraax):

Asa blockbig grin mersi, ai funda! :* si cum ma poate scoatebig grin?

| xAndraax a răspuns (pentru Acadeeeaa):

Nu cred ca il poti scoate, de fapt sunt sigura pentru ca block dai la oamenii pe care chiar nu vrei sa mai vb cu ei. De aceea nici nu ii mai gasesti. Incearca sa cauti in setari desii nu prea cred. II trebuie alt cont persoanei respective.:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica, mai pe romaneste, vrei sa-l blochezi? Si de ce intrebi la Dragoste si sex?

| Analytical a răspuns:

Ignor user!

| iStol3uRiPhone5 a răspuns:

Ii dai bann sau block big grin