| Geaninuta a întrebat:

Cum se numeste site-ul ala in care poti pune o intrebare (in orice limba)si ti se raspunde? De exemplu, o prietena a intrebat cine este in spatele ei si i- aparut numele iubitului sau(asa era). Poate a mai auzit cineva de acest site, din cate am inteles eu este satanic...mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! de un site satanic nu am auzit dar stiu de site-ul peter says care raspunde intrebarilor in orice limbA ai scriebatting eyelashessi tot la site-ul acela este si un fel de farsa happy.

| TotEu_8405 a răspuns:

Nu exista asa ceva. rolling on the floor