| Ascuns99T a întrebat:

Pentru inceput as vrea sa imi cer scuze pentru orice greseala gramaticala dar am o scuza de 14 ani sunt plecat in alta tara si nu prea scriu pe romana aici. Ok deci as vrea sa pun o intrebare si sa imi spun povestea. Acum am 18 ani si locuiesc in Londra si pe langa mama Si alte cateva rude in afara de tata cu, care sunt aici m ai este un lucru care ma tine foarte legat de Romania si acel lucru este prietena mea care am cunoscut-o vara trecuta si avem impreuna 9 luni. Aici incepe intrebarea/povestea. Eu am auzit ca ea a facut sex cu un baiat deci nu m ai este virgina, acest lucru l am auzit de la m ai multi prieteni... dupa Ce am cunoscut-o si al inceput relatia care este la
Distanta intr o zi am intrebat-o daca e adevarat si a aprobat tot... si mi-a spus Ba baiatul ala
A ***... si dupa a lasat-o... Ok dupa un timp am vb cu o prietena si mi-a spus ca EA a m ai facut ceva cu un alt baiat si Nu stiu ce. atunci am
Sunato pe prietena mea si I am spus ca ne despartim daca nu imi spune tot. atunci a spus ca Nu a m ai facut nimic cu alt baiat doar ca o data la
Un majorat la sfarsitul veri inainte sa fim impreuna a aparut baiatul ala si ea a baut ai mers la El acasa si au facut-o din nou.Si ea a spus ca nu prea era inconstoemta. am crezut asta un timp dar dupa AM intrebato de Ce ma minte ca era incostienta si a recunoscut dupa cateva luni ca m-a mintit si ca EA a vrut sa mearga cu el acasa. Adica as vrea niste sfaturi si m ai sunt niste chesti care s au intamplat daca vrei SA imi dai un sfat te rog sau SA auzi restul povestilor raspunde la imtrebarea asta si Pune numele tau de skype si as prefera sa aud cateva sfaturi de la niste fete dar
Orice sfat e bun mersi pentru timpul acordat

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Va trebui sa gasessti o fata langa tine. Nu poti sa ii ceri ei, de la peste 2000 de km sa stea cuminte.

Ca si tine, si ea este om. Nu poti tu, incearca si ea in alte locuri.

De ce sa isi strice tineretea fara sa experimenteze? Daca asta a fost alegerea ta, alegerea ei se pare ca e alta.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Hmmm... Alta!

| aXy99 a răspuns:

Scrie in engleza pentru a intelege si noi ceva...

| Eduard196 a răspuns:

Daca nu esti aproape de ea e normal sa duca lipsa

| 4twenties a răspuns:

Bafta koae