| divyanka_7923 a întrebat:

Cum se poate dezvolta agricultura romaniei? dati solutii viabile(care sa mearga)

1 răspuns:
| Sebi_7222 a răspuns:

Folosirea ingrasamantului natural(balegar)=cost redus de bani=+ buget=sistem de irigare imbunatatit si de aparare=crestere rapida=mai multa cantitate care se poate da la animale(ca noi nu consumam 50000 de tone in doua luni)=balegar rapid=super crestere a bugetului si a recoltei(ca avem apoi buget de sere perfomante si de astea se face grau mai repede mananca animalele dau si facem iar buget)