| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate scapa de fobii, frici...cum este frica de singuratate, sau de intuneric etc?

Răspuns Câştigător
| lolitagirl a răspuns:

O infruntzi cu curaj :X

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nici decum sa ascult muzica in intunericlaughing. Nu cred ca m-ar ajuta prea mult, dar oricum multumesc pentru sfat, fiecare cu ale lui.Intr-un final am ajuns la concluzia ca trebuie infruntate si atat.Este un raspuns bunhappy.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tre sa le infrunti

| George_5905 a răspuns:

Sentimentul puternic de singuratate difera de la un om la altul. El este bazat pe perceptia noastra de cat de "uniti" suntem cu ceilalti. Aceasta explica cum ne putem simti singuri chiar si intr-o multime. Intelegerea unor motive pentru care ne simtim izolati de altii ne ajuta sa intelegem de ce suntem raniti.