| BBEgirl a întrebat:

Hello... voi ce fobii aveti? Mie una inca mi-e frica de intuneric, desi sunt mare, si imi este frica si de inaltime.

12 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mie imi este foarte frica de inaltime.Am avut fobia asta de cand ma stiu si niciodata nu cred ca o voi invinge :-s.

| Skylar a răspuns:

De fapt nu ai frica de inaltime, ai frica de impact big grin
Eu am frica de societate [paranoia] laughing

| BOOBZen a răspuns:

Am testofobie(fobie de teste,am dat nu stiu cate teste si tot nu mi-am infrant teama,de obicei lipsesc la teste,ma prefac bolnava,sau imi fac curaj si zic sa am incredere in mine, cand primesc testul spun ca e o prostie sa am incredere in mine, la ce m-am gandit?)Cred ca multi oameni o au...

| ArcAnna a răspuns:

Tu esti inca mica daca te temi de intuneric

| PinkDea a răspuns:

Eu stau la etajul patru dar cand ma dau pe ceva "carusele " imi este frica de inaltime, de intuneric nu imi este frica.

| William a răspuns:

Si eu sunt mare am 16 ani si peste 1, 75 si mi-e frica de paianjeni.

| William a răspuns:

Si eu sunt mare am 16 ani si peste 1, 75 si mi-e frica de paianjenihappy

| Ama2001 a răspuns:

Inaltime si intuneric...am 10 ani

| TheHunter38 a răspuns:

A de inaltime si mie imi e cam frica, nu e vreau remediu pentru asta, iar de intuneric n-ai dc sa te temi.

| alexandra_2771 a răspuns:

Intuneriiic I don't want to see
imi e super frica
am impresia ca ies monstrii de sub pat si ca te privesc din intuneric si desi sunt mare imi e suuuuper friiicaworried

| Sasha_7116 a răspuns:

Păianjeni.