| viktor23 a întrebat:

Cum se poate sterge o intrebare postata cu cateva luni in urma pe acest site?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT (sus) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Atunci postarile respective nu vor mai fi vizibile pentru ceilalti. Dar doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Succes!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

@viktor23, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!