| madalina_8123 a întrebat:

Cum se poate sterge un cont pe TPU? Administratorii nu au dat curs unei asemenea solicitari prin e-mail si ma intreb daca se poate si altfel. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madalina, ti-am spus, dureazawinking. La mine a durat mai mult de o saptamana pana mi s-a sters o intrebarewinking.

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dureaza, Raluca primeste multe mesaje, cred ca are si alte responsabilitati in afara de TPU.Nu inteleg de ce vrei sa iti stergi contul, daca nu vrei sa mai intri pe TPU, nu intri si gata, dar daca vreodata cauti raspunsuri la unele intrebari, poti intra cand vrei, poti pune intrebari, etc...

| madalina_8123 explică:

Tot prin "Contact" i-am rugat sa-l stearga si au trecut deja vreo 4 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimiti mesaj Ralucai la contact si o rogi sa-ti stearga contulwinking. Va dura putin, dar iti va fi sterswinking.