| Madayna a întrebat:

Cum se procedeaza cand mergi la o sala de sport sa-ti faci un abonament? Eu aleg la ce aparate sa lucrez sau vreun instructor?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Vorbesti cu casiera sa iti faca si la inceput iti va arata cum poti folosi aparatele apoi te descurci tu.

3 răspunsuri:
| DanielaJustMe a răspuns:

Pai exista 2 moduri : fie iti alegi tu ce vrei, fie iti iei abonament cu instructor si dansul/dansa iti spune ce ar fi mai bine sa faci. Dupa parerea mea este mai bine cu instructor caci dansii stiu mult mai bine decat noi.

| Madayna explică (pentru DanielaJustMe):

Cam care este diferenta de pret intre un abonament cu instructor si unul fara instructor?

| DanielaJustMe a răspuns (pentru Madayna):

Depinde de locul in care mergi. Sunt locuri in care costa la fel iar instructorul "vine in pachetul" platit. Depinde de la sala la sala. Diferenta mare nu este.