| briquette a întrebat:

Buna TPU happy. Vreau sa merg la sala, insa nu stiu cum se procedeaza. Platesc sedinta (nu. mi fac abonament), apoi intru in sala si folosesc ce aparate vreau? Sau este un instructor care imi spune ce si cum si ma invata?

8 răspunsuri:
| WeedMan a răspuns:

Fiecare sala normala ar trebui sa aiba un instructor pentru toti cei care au platit sa foloseasca aparatele din sala. Poti sa platesti pe sedinta/zi(dar asa e mai scump) sau poti sa iti faci un abonament.La inceput iti arata cel responsabil de sala ce exercitii sa faci dupa ce ii spui pentru ce esti la sala(slabire sau tonifiere)

| Ionutznutzy a răspuns:

Depinde de sala... Din ce oras esti? ( sunt instructor )

| Deea a răspuns:

Daca platesti o singura sedinte poti folosi ce aparate vrei, instructor nu cred ca o sa ai. daca iti faci abonament iesi mai bine, poti folosi toate aparatele si ai si instructor. Daca vrei doar o zi plateste o sedinta si incearca cat mai multe aparate. le poti incerca absolut pe toate, si o sa poti merge si la aerobic daca vrei.

| Nicolae_Cristi_1984 a răspuns (pentru Deea):

Dacă plătești o singura ședința ieși bine dacă plătești un abonament ieși și mai bine dar dacă plătești o ședință pe zi ieși la fel de bine.te-ai prins

| SsAa a răspuns:

Poi in majoritatea salilor sunt facute programe pentru fiecare aparat adica pe minute si depinde cate minute stai atat platesti big grin Sper ca te-am ajutat...

| Bijou a răspuns:

Poti plati doar o singura sedinta sa veyi cum e, sau iti poti face abonament pe o luna sau pe doua. Daca vrei si instructor, abonamentul e mai scump

| ExXoTiCo a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci la sala sa slabesti sau tonifierea masei mulculare.raspunde-mi si o sa te lamuresc.si zi-mi de cate ori mergi pe saptamana si cat costa abonamentu lunar>BAFTA

| Denissa_2794 a răspuns:

Exista un instructor care iti explica cum se fac toate exercitiile de inceput incepi cu ce vrei... funda?