| frumushika16 a întrebat:

Cum se schimba parola la messenger? fundabig grinhappy

Răspuns Câştigător
| StelistaPanaLaMoarte a răspuns:

Intra pe mess si mai sus scrie Messenger. Dai acolo si dupa aia dai la My Account Info. Daca iti apare in dreapta id-ul scris si jos scrie Password, scrieti parola de la mess. Dupa aia ii dai sign in. Si iti apar mai multe scrisuri unde sa dai. Dai la Change your password. Dupa aia iti arata ceva asa : Enter your Current Password:
si dupa ce scrie asa iti apare o casuta mai lunga. Iti scrii acolo parola veche, adica pe cea care o ai acum. Dupa aia mai jos scrie Choose a New Password:
si iti apare iarasi o casuta mai lunga. Acolo iti scrii parola cea noua. Dar ca sa nu o uiti noteazo sau cum vr. Dupa aceea mai jos scrie Confirm your New Password:
confirmi din nou parola si gat. Dupa aceea dai SAVE. Dupa ce ai dat trebuie sa iti apara "You have successfully chosen a new Password. "
Dai pe continue si gat! Iti incerci noua parola sa vezi daca merge, sunt sigura ca o sa mearga! Sper ca te-am ajutat! La revedere.

4 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Buna! Sa te ajut

1.intri in adresa ta de mes

2.Messenger ( sus de tot la mess)

3.My Account Info

selectezi din pagina care se deschide Change password

Te descurci tu, dupa aceea!

Bafta!

| TeooTeo a răspuns:

Intra la mesage.
in partea de sus stanga iti apare Hi(numele tau ), apasa pe acele cuvinte, dai la acont info, apoi dai pe change parol
daca nu intelegi intra pe id tedox. xoxo

| Deennn a răspuns:

Te duci la Mess sus.
Messenger -> My Account Info -> Dai Sign In -> Change Password.

| Bogdan19999 a răspuns:

Intri la pagina de Yahoo, dai sing in si change password, destul de simplu big grin mult noroc!