| RAY a întrebat:

Cum se simte o fata pe nume Ramona cand vede Suge-o, Ramona de Andrei Ciobanu? Nu e un titlu ofensator?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil curioasa, si usor scarbita/ofensata.

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Mă întreb cum se simte Ramona, după ce-a citit suge-o Ramona.

| RAY explică (pentru SG1995):

Imi dracusorul din mine ca cica a excitatato

| PersonajFictiv a răspuns:

E vorba doar de acea Ramona, de fosta lui sau cine mai e, ca nu am citit cartea.
Prostia e a oamenilor care sunt tarani prosti si o ard ceva de genul " O cheama Ramona...aha! Suge-o Ramona, phahaha".
Asociaza orice persoana pe nume Ramona cu acea carte.
Ce sa faci...aia e.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Dar e vulgar titlu si infect

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Macar asa ii convinge pe astia sa puna mana pe o carte, mai ales pe unele tipe, cand aud de supt parca altfel inghit cititul.
Mie imi place George Carlin.
Eddie Griffith imi place si el, dar George e pe primul loc.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Da nu neg importanta cititului, fata de ce carti sunt in bibloteci

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Oricum,daca nu o cumparau atatia nu mai era asa cunoscuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,de ce ar fi?