| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva cartea "Suge-o Ramona" de Andrei Ciobanu? Cum este? V-a placut? Este frumoasa cartea?

6 răspunsuri:
| Constantin_Marianopol_1987 a răspuns (pentru Salontanul):

Și volumul 2 Cum îl gasesc

| Salontanul a răspuns (pentru Constantin_Marianopol_1987):

Inca n-a aparut gratuit. Poti s-o cumperi daca vrei.

| anamariarot a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin "carte frumoasa". Am citit si eu cateva pagini, e amuzanta, dar nu m-a impresionat. Sa nu te astepti sa fie vreo capodopera literara, ca nu e

| DumitruS a răspuns:

E lectura usoara. Ceva ce citesti rapid, te amuzi pe alocuri si cam atat. Nu e vreo mare opera literara insa nici nu pierzi daca o citesti.

| Inceputul a răspuns:

Nu e o minunatie de carte. Nici nu am ramas,, wow'' dupa ce am citit-o.