| Helvete a întrebat:

Cum se spune in franceza: "fiecare persoana poate avea"? Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai, oameni buni! Daca nu stiti despre ce e vorba, de ce va bagati aiurea si mai si copiati tampenii unul dupa altul? Traducerea corecta este; Chacun peut avoir...

10 răspunsuri:
| L a răspuns:

Chaque personne peut avoirhappy

| L a răspuns:

Ardnaxur1961 eu stiam ca Chacun peut avoir=fiecare poate avea, dar daca tu sti asa. poate e ca tinehee hee

| costyn162 a răspuns:

Chaque personne peut avoir=fiecare persoana poate avea

| SufletDeCopil a răspuns:

Traducere :Chaque personne peut avoir "
Si te poti folosi de http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ro|en| pentru a traduce, trebuie doar sa algi limbile :)

| izvordemunte a răspuns:

Chaque personne peut avoir

| lololololol a răspuns:

Chaque personne peut avoir...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chaque personne peut avoir happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna in limba franceza chaque?

| ad3lyna29 a răspuns:

Chaque personne peut avoir

| ad3lyna29 a răspuns:

Chaque personne peut avoir