| LasleaIoan1972 a întrebat:

Cum se sterge un cont TPU ca m-am saturat de aberatia de TPU?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este ca si cand... te tine cineva cu forta aici daca nu iti stergi contul :D

Pai faci aici o cerere si... cam atat:
https://www.tpu.ro/contact

| Fatamuntilor a răspuns:

Multi s-au retras din motivele invocate de tine.
Poti pur si simplu sa pleci lasand contul asa.Si sunt sanse sa te razgandesti.SAU nu
Sau sa scrii la contact si in doua -trei zile esti rezolvat. Oricim intrebarile tale nu dispar cu totul, vor aparea ca,, anonim''

| johnnny123 a răspuns:

Poate ca este gand la gand cu bucurie. Cu siguranta si TPU s-a saturat de aberatiile tale conspirationiste. Calatorie sprancenata!

| LasleaIoan1972 explică:

In prima faza iti accepta intrebarea si dupa o sterge e bataie de joc