| deia_9483 a întrebat:

Cum se stinge iPod nano?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mergi in meniu si apoi apasa lung pe butonul play (cel de jos)

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îl stingi ţinând lung apăsat pe play până se singe.
@luchass - ce ai zis tu în legătură cu repornirea este de fapt resetarea ipodului, în cazul în care ţi se blochează când trebuie să ţii apăsate în acelaşi timp acele 2 butoane până îţi apare sigla de la Apple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În orice meniu ai fi, ții lung apăsat pe butonul Play/Pause (>||). Sau, în meniu ar trebui să ai funcția Sleep.
Pentru a-l reporni, apeși simultan butonul central + butonul meniu pentru 3 secunde.