| Maxiela a întrebat:

Cum sterg un cont, adresa de email daca nu o mai folosesc sau mi-am facut alta? mersi.

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Bună. Mergi la această adresă intră în contul pe care vrei să-l ştergi şi apoi vei fi redirecţionată sper o pagină unde va trebui să-ţi scrii parola de la contul respectiv şi un cod, dai click apoi pe Yes, terminate button şi contul va fi şters în aproximativ 90 de zile: https://edit.yahoo.com/config/delete_user
Baftă.

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Daca este o adresa de Yahoo, trebuie sa intri pe acest site, sa-ti pui datele si sa dai click pe Sign up, si dupa 2-3 luni cont-ul iti va fi sters.

Succes!