| syd2 a întrebat:

Cum suportati singuratatea?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

"If you are lonely when you're alone, you are in bad company." \:d/

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Sincer sa fiu, imi place mai mult uneori sa fiu singur, decat cu cineva.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cei care au caracter puternic se impaca cu asa ceva, nu "suporta". Nu iti da nimeni in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa fiu singura, nu trebuie sa suport nimic.
E muult mai bine happy
Ma enerveaza iesirile cu prietenii.

| L1feDRAIN a răspuns:

"Am ajuns sa ascult Lana Del Ray, sa merg singur pe afara, sa-mi fie toata ziua rau si sa imi pun fotografii stil anime cu fete pe fon alb-negru."

Wa, trezirea! SIngur esti doar pentru ca vrei tu, nu altii au ales asta, stiu mai bine decat tine.

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

Nu am mai ascultat Lana de mult timp.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

E doar putin mai mult zahar in raspunsul meu divin.

| Scarbo a răspuns:

Cu prenandez, cea mai buna solutie happy, recoamand cu cea mai mare placere!

Răspuns utilizator avertizat