| KillMePlease a întrebat:

Cum te-ai descrie?

14 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Draguta, dezordonata, iubitoare, temperament vulcanic, iertatoare, bolnavicioasa, prietenoasa etc. happy

| Liviu a răspuns:

Defecte? Pai prea bun uneori laughingpun botu la unele probleme.
Sunt prea posesiv(rau di tat)
Sunt uneori usor egoist(Nu impart alunele semintele decat foarte greu blushing )Usor zapacit/nebunatic/zburdalnic.
Nu sunt nici zmeu, nici tarfa la vreun peste.Nu sunt nici perfect, dar nici imperfect.Sunt un om normal, cu bune cu rele, cu cateva pasarici pe cap(un stol 2)Fiecare avem o doza de nebunie,depinde cat eliberam din ealaughing Vezi tu nu pot veni aici sa spun ca sun vreun don juan, sau vreun 'batista' violent laughing Spun doar atat, ca oricare om, cand sunt lovit, ripostez.Cand sunt inconjurat de prieteni, familie etc.Ma simt bine ca oricare alt om.Traiesti o viata alaturi de un om si nu stii ce ii poate pielea, si inca te poate surprinde.Insa,cui ii pasa? Suntem oameni.Cu alte cuvinte, sa nu scriu 5 romane.Sunt om, gresesc, fac si rele, si bune in egala masura.Am facut si lucruri de care nu sunt mandru, si lucruri cu care poate m-as putea mandri happy Mai ma si laud ca tot omu(stiu ca nu e frumos)Uneori sunt si modest. asta's eu laughing

| Dariusuu a răspuns:

Sensibil, amuzant, calm.

Dar tu?

| KillMePlease explică (pentru Dariusuu):

Inca nu stiu...
Sper ca voi afla in viitorul cat mai apropiat.

| Dariusuu a răspuns (pentru KillMePlease):

Este timp destul de-a te cunoaşte pe tine însuţi.

O duminică plăcută îţi doresc.

| KillMePlease explică (pentru Dariusuu):

La fel si tie...

| KamaSutra a răspuns:

Lenesa, amuzanta, nebuuna, inteligenta(trebuia s.o zic), impulsiva, hmmm..perversahappy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu m-am gandit la asta pana acum.Sunt foarte vulcanic, asta dathinking, dar tu...ai vreo suparare?

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

...
As putea spune ca da...
Dar de ce intrebi?

| RareşTPUro a răspuns:

Urat cu suflet bun si mare happy

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Calm, ocrotitor, nemernic, loial, amuzant, petrecaret, plictisit, schimbator, frustrat, cinic,

| unprietenaproape a răspuns:

Ciudata rau. dusa

| Park1Suin a răspuns:

Draguta,visatoare,ambitioasa dar lenesa.laughing)

Întrebări similare