| anonim_4396 a întrebat:

Cum te numesti?
Cum ai fi vrut sa te numesti?
Cati ani ai?
Mancarea preferata?
Animal favorit?
Culoarea preferata?
Cartea preferata?
Filmul preferat?
Culoarea ochilor?
Melodie favorita?
Citat repezentativ pentru starea ta de spirit actuala.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lia
Mihai :">
Conopidă fiartă
Leneşul sau ceva pe moarte
aaaa, non culorile.
Anna Karenina
Mr. Nobody
https://www.youtube.com/watch?v=DSCBIKBmwbA
"Lucky me, I found the right beautiful with the wrong person"

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Adrian
Sarmale; Mici
Pisica
Albastru
"In cautarea perfectiunii - Roger Federer"
Nu urmaresc
Caprui
Beyonce - Halo
Un citat dupa care ma ghidez: "I fear no one, but respect everyone" - Roger Federer.

| Infraverde a răspuns:

Hmm. Lena. Pai. Lena. Imi place numele meu. Am 19 anisori si merg pe 20 big grin. Ador cartofii cu smantana. Best *** ever. Animalutele mele preferate sunt cele 3 pisici ale mele, Urs, Udyr si Pepper. Da, I'm a crazy cat lady laughing. Cartea preferata. hmm, greu. As spune "Asa grait-a Zarathustra". Filmul? Probabil Hard Candy. Am ochii verzi si simpatici. Sunt cam inchisi totusi, cateodata o dau spre caprui. Si melodia mea preferata cred ca ar fi "Kiss my ashes" de la Woods of Ypres.
Citat reprezentativ.
"they see me rollin, they hatin'" laughing

| RAY a răspuns:

carne
pisica
neagra, auriu, albastru
multe citesc nu pot alege una
capruii
ascult multe piese nu am una preferata imi place mai mult
Andrea Jürgens - Millionen von Sternen

| LoveSleep a răspuns:

Dorel
Liam Neeson.
13.
Macaroane cu gem și piept de pui.
Omul, îmi place să-l țin în lanț și să-i dau de mâncare cu porția.
Verde și negru.
Ce-i aia carte?
Nu ești vrednic să știi.
Dani Mocanu - De-aș avea-o cât femurul.
"Am călcat odată, m-am făcut de căcat. Încă pute".

| J0B0MAT a răspuns:

Eu răspund la ultimele 2 :P
Melodia preferată am mai tot spus-o.Aşa că ţi-o voi lăsa pe cea de care sunt obsedată momentan:

https://www.youtube.com/watch?v=8SeRU_ZPDkE

Citat...

''From the moment we are born, we begin to die.''

| gemeni6226 a răspuns:

Ma numesc Ana si mi-ar fi placut sa ma numesc Eva, am de doua ori 25 de ani.mancarea preferata prajiturile cu nuci si cu mac si spaghetele bologneze,animal preferat cainele,culoarea preferata mov, filmul preferat Matrix si Sex and the city, culoarea ochilor:caprui, melodia preferata:Andra-Niciodata sa nu spui niciodata, citat preferat:"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!
1. Daniela - Dani
2.Amalia
3. 18 ani
4. Empanadillas
5. Panda
6. Roșu și negrul * non-culoare *
7. Jane Eyre - Charlotte Bronte
8. Bang, Bang, You're Dead 2002
9. Căprui - Verzi
10. Avicii - The Nights
-----
Rândul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ale.
Ale e perfect.
Aproape 17.
Spaghete.
Tigrul.
Albastru.
Zi după zi de David Levithan.
Shutter Island.
Verzi.
Lana Del Rey - Dark Paradise.
"I feel a tremendous distance between myself and everything real"