| anonim_4396 a întrebat:

Cum trimit pe facebook, o invitatie cuiva pentru a-mi fi frate sau sora? Cine imi explica cel mai bine funda!

Răspuns Câştigător
| YoanaYo a răspuns:

Pai dai la "My Profile" si undeva dreapta sus scrie "Edit Profile". Ai dat?happy Apoi pe stanga ai mai multe posibilitati de editat...alege "Friends and Family" si acolo poti adauga membrii ai familieiwinking

1 răspuns:
| lilboutique a răspuns:

De la tine de pe profil dai clik pe Editeaza profilul -> Prieteni si familie si acolo adaugi pe cine vreiwinking