| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cum v-ați petrecut vara?

39 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Muncind,acum incerc sa profit de concediu dar nu imi prea iese

| RAY a răspuns:

Pierzand timpul aiurea pe internet, dar tu?

| Sofer a răspuns:

In concediu la mare si munca.

| MihaelaDart a răspuns:

Prin muncă, plimbări, plaje, uneori și plictiseala. Abia aștept să treacă vara.

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Iti place mai mult iarna?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Aproape la fel, dar acum sunt la mare. sad Văd eu ce fac pe aici! happy

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Poti strange gunoaiele de pe plaja faci si tu un lucru bun

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Da
laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

rolling on the floor bună idee

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru MihaelaDart):

De ce?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Nu-i mult nici ăsta sad

| Vikaa a răspuns:

Invatand la chimie si la biologie pentru admitere la UMFT rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Mult, puțin important e ca am liber big grin
Cum e la mare?

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

La camin o sa stai?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Tot in zona de confort mann

Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Am fost acolo, camerele sunt mari, e fain

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Da gen is bai in camere, atat la baieti cat si la fete.

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Sunt si straini, am fost la arabi, evrei, sirinei

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Vikaa):

Bun venit in club!

| Vikaa a răspuns (pentru DoarBogdan):

Multam

| Ana7807820 a răspuns:

Invatand pentru corijarea la chimie, stand o lună jumate fara tehnologie in casa mea, invatand si mai mult pentru examenul de diferenta la liceul la care doresc sa ma mut acum, cand intru in clasa a 10a, si invatand inutil de mult la matematica.
Mulţumită mamei mele, consider vacanţa de vară ceva inutil. Plus că mi-am pierdut şi cei mai buni prieteni prin faptul că nu am avut voie să am telefonul mobil toată "vara", iar acum îmi este frică să reiau legătura cu ei.

| brokxy a răspuns:

In fata la pc jucand jocuri eu nu am o viata lol

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Nu e vorba de anotimp, ci anumite persoane care intra in cercul nostru efectiv mi-au cam stricat vara si abia astept sa treaca sa se retraga la casele lor.

| MihaelaDart a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Anumite persoane care intra in cercul nostru efectiv mi-au cam stricat vara si abia astept sa treaca sa se retraga la casele lor.

| RAY a răspuns:

Misssuccubusss333 pe ce motiv am primit ignore, chiar ne-am inteles bine, ti-am spus ca a praji niste cartofi nu e un motiv de lauda, poate e doar in moment de nervozitate, te inteleg foarte bine, dar trebuie sa invingi partea aia, stiu ca e greu