| amo a întrebat:

Cum va-ti petrecut vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Pai, extraordinar. Intrebarea ar fi cum nu mi-am petrecut-o?laughing Am fost la mare, apoi la munte, Sinaia, Predeal, zona aia... in Campina, iesiri in oras cu prietenii, distractie maxima! A fost o vara pe care o s-o pastrez mereu in minte, niste aminitiri unice (ehh...)!big grin P. s : de abia astept vara laughing).

Pupici!:*

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

La tara in Suceava si pe munte 2 zilehee hee, nu am reusit sa ies din tara anul acestasad

| Ana a răspuns:

Numai pe drum, la mare, la bunici

| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Pai acasa, la plaja, afara, la calculator si la plimbare... tu?

| Ciresikaaa a răspuns:

Iubind crying

| MaliceThemen a răspuns:

Deja mi-e dor de ea day dreaming
Hmm destul de bine smug
Am invatat sa cant la chitara big grin
La bunici
La tara thinking cu animalele happy
Am iesit afara cu baiatul de care-mi place :X
O vacanta placuta, tu? happy