| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cum v-ați petrecut vara?

39 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Pai de ce stai in jurul lor?

| aXy99 a răspuns:

Sala, plaja, acasa.

| acerr a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cum e apa? preturile?

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Vrei, nu vrei, trebuie, altfel nu ai de muncă.

| Louys a răspuns:

O perioada la mare, o perioada la antrenamente, pe calculator, mai o ieseala in oras.
Inca sunt tanar big grin

| Frank51 a răspuns:

Am cam facut de toate, am fost in afara la munca, am vizitat ceva atractii turistice daca tot am fost pe acolo, am avut multe momente de relaxare, acum sunt acasa si invat pentru restante. Dupa asta nu prea mai am de facut mare lucru asa ca o sa ma bucur de o luna de vacanta, poate o sa lucrez la vreun proiect sau o sa citesc ceva carti.

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Inteleg,si eu lucrez cu oameni este cel foarte enervant asta

| ywar a răspuns (pentru Ana7807820):

Ti-a facut bine. Ti-a dat o lectie. Inseamna ca este un parinte excelent.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru acerr):

Sunt valuri destul de mari cel putin azi. Preturi, depinde