| Stefff a întrebat:

Cum v-ati simti daca un baiat care are prietena v-ar saruta si prietena lui ar fi langa voi dar e cu spatele si nu va vede? dE CE AR FI facut un baiat asa ceva? Ore l-a luat valul? Faza e ca m-a sarutat de 2 ori cand era prietena lui acolo.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii place sa simta mare macho.Nu te multumi cu jumatati de masura si daca vrei sa fi cu el pune-l sa aleaga intre tine si iubita luihappy
Daca nu, nu-i mai face joculwinking

| georgiana a răspuns:

Nu-i ajunge una si te vrea si pe tine.Cum sa faci asta pe la spatele prietenei?! Rusine sa ii fie baiatului, iar tu nu ii face jocul ca apoi ai sa suferi.

| darkstar a răspuns:

A avut tupeu nu glumasmug

Răspuns utilizator avertizat