| anonim_4396 a întrebat:

Cum va aparati linistea caminului?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu toate armele înainte. În rest mrrrrrrrrrrrrr...
La mulţi ani, azi, 8 martie.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu am nevoie de aparare in acest sens. Sper sa nu ajung la a avea nevoie de asa ceva.

| fabiola a răspuns:

Da, sinceritate, dar si intelegere, toleranta si armonie.Umorul dar si seriozitatea cu care privim problemele sunt poate condimentele unui camin sanatos!

| remus a răspuns:

Prin intelegere, toleranta si de multe ori antifoane laughing

| mircea a răspuns:

Linistea caminului? Unde ai vazut tu camin linistit si in acelasi timp sa asigure un climat propice, adica real, pentru viata in doi si apoi si pentru copii? Putem vorbi mai bine de "atmosfera" ce caracterizeaza viata unui camin.

| andytza a răspuns:

Intotdeauna cu adevar. mai bine crudul adevar decat multe minciuni care nu duc decat la tulburarea linistii interioare a fiecaruia.Consider ca familia este cel mai important lucru din viata, persoanele care fac parte din ea si care cu siguranta sunt singurele persoane care nu te pot trada niciodata, deci repet sinceritatea este singurul mod pentru a apara linistea caminului.

| alibaba a răspuns:

Mi-am cumparat niste caini lup.