| MihaiAndrei666 a întrebat:

Cum va considerati, frumosi sau urati? Ce ati schimba la aspectul vostru?

31 răspunsuri:
| BibiM1155 a răspuns:

Eu ma consider ok adica nici frumoasă nici urata
Si nu as vrea sa schim ceva la mine pentru ca cel mai frumosi suntem naturali. NU incurajez o schimbare decat daca este complet necesara ( adica de exemplu daca nu ai par sa faci o operatie si sa iti pui)

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu pot să zic că mă consider urâtă.
De schimbat, ași schimba multe.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Mă consider gras. Și aș cam vrea să dau jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as da un 6 la Moaca si 8.5 la corp.
Nu as schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Hey Esti frumoasa, trebuie doar sa zâmbesti mai des big grin

| GirlOnline81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Judecând după poza ta de profil, doar un 6?

| mgtow a răspuns:

Perfect asa cum arat, mi-ar placea sa fiu un T-800 sa ma ocup de interlopi si coruptii din parlament apoi Romania poate sa isi revina pe calea cea buna, nu mi-ar strica un aliat T-1000 sa ma ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce 6?

| Drimmero a răspuns:

Pot sa zic ca arat decent, nici urat sa-mi fie rusine sa ies din casa dar nici print.
Asta la fata, cat despre corp am inceput sa-l lucrez, asta a fost prima schimbare pe care am decis-o la mine, in rest n-as schimba nimic.

| CdeMetal a răspuns:

Eu ma consider frumos, sunt Fat Frumos calare pe cal.

| Rhea44 a răspuns:

Urâta... cred ca as schimba tot ce tine de mine și de aspectul meu oribil

| Plato a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ei, foarte rau consideri.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Plato):

De ce? big grin

| Plato a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pentru că nu esti urâtă si n-ar trebui sa mai crezi asta.

| SilentRain a răspuns:

Urata cu spume la gura

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Pfffffaaaaoooooaaaaiii 'pai nu ma scapi de mine Gogule 700000 de n ani, dacă iti faci abdomen cu pătrățele gătesc eu pentru tine mrrrrrrrrwinking rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca nu sunt modest.
Tu, cum te consideri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GirlOnline81):

Acela e interiorul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E puțin sad
Îmi place cum arat.

| sanctuarySPA a răspuns:

Nasul as schimba.

| Drimmero a răspuns:

Https://youtu.be/Hn3qkgvVgeo

Pana si la o intrebare despre melodia ascultata se nasc scandaluri,, chiar sunteti irecuperabili!

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Cauti abdomen, muschi si d-astea?

Superficiala!

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Pai și ce vrei? Sa te mint ca doar sufletul contează?
Eeeeee'de parca ție îți plac alea care au forme ca și scândura tongue

| RainmakerX a răspuns:

Comparativ cu oamenii normali arat super.
Comparativ cu modelele arat meh.
De asta trebuie sa te apreciezi asa cum esti si daca observi anumite probleme atunci sa incerci pe cat posibil sa le rezolvi, in asa fel incat la finalul zilei sa fii multumita cu tine.

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Conteaza aspectul, clar, dar pui accent fix pe abdomen?

| LupusDei1993 a răspuns:

Ca aspect fizic al fetei sunt mediocru, nu am ce schimba, in schimb la corp sa mai slabesc 2-3 kilograme de grasime si voi fi multumit.

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Nu neapărată, pun accent pe câte feluri de mâncare știe sa facă

| Nyarlathotep a răspuns:

Cel mai frumos, n-as schimba nimic la mine.

| danaieladaniela a răspuns:

Eu ma consider urata, nu ma simt bine in corpul meu, am o problema cu mine!

| Treachery a răspuns:

Urata. As schimba nasul, pometii, barbia, maxilarul, buzele, culoarea pielii, ochii, parul, sanii, fundul, soldurile.