| Maaryyneelaa a întrebat:

Ce considerati ca este cel mai rau la un baiat? Dar la o fata?(Ce urati cel mai mult?)

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Atat la un baiat, cat si la o fata, urasc minciuna, infidelitatea si fietle.

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Păi la băiat :

Să vorbească urât cu o fată, să nu aibe bunul simt şi să fie nesimţit în felul care se manifestă urât, vulgar şi violent!
Şi la o fată :

Fiţele, cerşetoarele care cer mereu banii şi cele nesimţite de adreptul... ceva gen o colegă de-a mea vine şi te pipăie, mai ales penisul, în fine nu vreau să vorbesc despre asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu pui lumea intr-un fel sa generalizeze..Deci nu prea sunt de acord cu intrebarea ta

| Maaryyneelaa explică (pentru anonim_4396):

M-am referit la faptul ca un baiat poate spune ce uraste cel mai mult la o fata si invers! Tu chiar nu ai ceva anume care chiar urasti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maaryyneelaa):

Nu. deoarece unu' de exemplu a zis minciuna..nu cred ca toti baietii sau fetele sunt mincinoase..deci e o generlizare..nu cred ca esti asa proasta sa nu pricepi acest lucru..sau poate ca esti

| Maaryyneelaa explică (pentru anonim_4396):

Dragul,nu esti in masura sa-ti spui parerea despre mine, te rog sa recitesti intrebarea poate constientizezi si tu ca nu ai dreptate deloc, fiecare a avut dreptul sa spuna ce uraste,"acel cineva care a zis minciuna" s-a referit ca el/ea uraste cel mai mult minciuna atat la baieti cat si la fete.Eu urasc impocrizia de exemplu si tu chiar ai dat dovada,din punctul meu de vedere TPU este un site in care putem socializa si intreba ce cinsideram de cuviinta,si fiecare persoana,de regula,raspunde daca vrea sau nu, eu nu te-am intrebat cum ti se pare intrebarea mea, ci CE URASTI TU CEL AMI MULT LA O FATA SAU LA UN BAIAT! Daca esti baiat ce urasti tu cel mai mult la o fata(infidelitate, minciuna, etc.) sau chair daca esti baiat ce urasti la un baiat(lauda.etc)Dar vad ca procesezi mai greu si nu cred ca ai avut un vocabular adecvat,ai citit regulile TPU? Spune sa ne insultam cumva? Dar ma rog,nu acest lucru ma afecteaza,doar faptul ca se vede ca esti doar un copil/copila,care nu accepta sa i se spuna ca nu a avut dreptate,si reactioneaza "vulgar",asta da dovada de imaturitate si totala impocrizie,asa ca scumpete masoara-ti cuvintele,pentru ca am o personalitate si un caracter destul de puternic incat sa nu am cobor la nivelul tau, pentru ca nu sunt.,.,., mai bine incetez ca nu sunt de nivelul tau sa-mi sustin parerea cu jigniri, am argumente, reale dragule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna.

| LiesLiesBlaBla a răspuns:

Baietii se dau mari smecheri si destepti si faza e ca de fapt nu au aproape nici o educatie, apoi la fetee... pitipoancele care fac BOT in poze, mi se pare chiar aiureastraight face si fitele de 2 bani.happy