| RAY a întrebat:

Cum va descarcati voi frustrările?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca in Youtube pe canalul meu dar ce zic acolo e realitatea in care traim

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am, ma asigur ca nu fac, si asa nu am de ce sa le descarc.

| Mosotti a răspuns:

Nu le descarc ca nu ajuta la nimic si nici nu simt nevoia sa fie descarcate ci rezolvate, pentru ca nu dau o tensiune. Iar daca nu se pot rezolva, aia e, stau asa, ne adaptam, ce sa facem, gasesc alte chestii bune de facut si incerc sa ma bucur de ce pot face, nu sa stau mereu trist pentru ce nu pot face.

| Celcestietot a răspuns:

Aștept happy.

| oglindasultanului a răspuns:

Razboi cu necunoscatori

| StrongHeart a răspuns:

Alerg 5km sau ascult o muzica agresiva sau amandoua in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultând muzică la maxim.