| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va descarcati nervii? laughing)

20 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Facand sport!

| RAY a răspuns:

O muzica de relaxare si trece, in Romania nu are sens sa fi nervos traim intro tara de clovni tampiti, si eu mai ma enervam dar nu are sens, ma rad si trece, asta e blestemul sa te nasti in ROMANIA

https://www.youtube.com/watch?v=rJ6O5sTPn1k#t=42

| corbulalbrosu a răspuns:

Ascultand muzica relaxanta!

| Drimmero a răspuns:

Ascult muzica, ma plimb, joc un fotbal, injur, mai multe metode/

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Lasa injuratul si treci pe alergat! Dimineata cate o ora, face minuni.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

De alergat am alergat eu destul dupa o carpa, ma tot rog de amicii astia ai mei sa mergem undeva sa alergem prin parc, dar nu vor in niciun caz!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Asa sunteti voi baietii la inceput tipa este cea mai frumoasa cea mai cuminte si dupa ce o aveti la asternut si nu va mai place, v-ati saturat de ea, este ''carpa''...
Uite eu cu psiho, la inceput eram papusica lui, ma tinea in brate, ma saruta, si dupa ce l-am refuzat, m-a facut in toate felurile. Frumos din partea sa!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma refeream la altceva, cand am zis de carpa, adica la o minge de fotbal, dar chiar daca nu eram in subiect, ai dreptate. Dar si pentru voi, la fel sunt baietii, sa n-o dam la intors!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai nu ai specificat si tu. Eu una nu sunt asa. Nu imi place sa profit!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Vezi ca si pele a inceput ca tine eu spun sa continui, poate ehipa ta castiga ceva daca joci si tu

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nici nu se pune problema, Arsenal are scouteri care tintesc jucatori din Franta, Anglia, etc. Problema nu este la Arsenal, este la ''Le professeur'', adica la mos Wenger care a mancat zilele oricarui tunar!

| Sociopat a răspuns:

O frec

| UnBroken2016 a răspuns:

Pe sacul de box

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma plimb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inspir si expir profound timp de 10 secunde(asta ma ajuta atunci, pe moment).

Ascult muzica(relaxanta, lina ...clasica de preferinta...)

Fac curatenie, gatesc sau "gradinaresc" : ) (adica imi gasesc ceva de lucru in gradina cu plantele, ma relaxeaza)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascult muzică, citesc, înjur, mă mastvrbez, fac sport, stau pe capul mamei și o învinuiesc pe ea. Depinde...

| florinflorescu a răspuns:

Ma joc ca disperatu...

| ksaoswh a răspuns:

Ascultand muzica sau plimbandu-ma.