| Alysuka2002 a întrebat:

Cum va exprimati starea de tristete?

Răspuns Câştigător
| StefanERC a răspuns:

Daca sunt trist incerc sa nu stau singur pentru ca asta v-a accentua aceasta stare

ma duc sa vorbesc cu cineva despre asta si apoi schimb subiectul inainte sa zica ceva

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
plangand si cautand sa ii povestesc cuiva necazul/supararea mea... daca nu am cui/intru pe TPU si caut sa fiu de ajutor celor care au nevoie
O zi bunahappy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ascult muzică veche si plîng

| iulia972 a răspuns:

Buna!
Pai ascultand melodii triste, plangand, dar de cele mai multe ori incerc sa nu arat ca sunt trista chiar daca stiu ca nu-i adevarat.

| Musique a răspuns:

Dormind.
Te ajută atunci când te simți inutil și/sau fără vlagă.
Baftă!

| Wøodenpints a răspuns:

Desfac o bere. beau. Mă uit pe geam. Râgâi. Gata, îs fericit la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plangand cel mai adesea, ascultand melodii (triste), si atunci cand tristetea este incarcata cu suparare provocata de cineva/ceva tip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-o exprim nicicum. Dacă sunt trist nu trebuie să arăt asta tuturor.

| MissDevilish666 a răspuns:

Scriind.