| anonim_4396 a întrebat:

Cum va fi vremea de paste in focsani?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Cu parere de rau trebuie sa-ti spun ca de Paste va ploua in majoritatea regiunilor tarii. Cu toate acestea iti urez un Paste fericit alaturi de cei dragi!
Aici poti vedea vremea in Focsani in urmatoarele 15 zile:
http://www.portal-info.ro/vremea/prognoza-meteo-pentru-focsani.html

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Din pacate se pare ca nu va fi prea buna, in sensul ca o sa fie cald dar o sa fie conditii de ploaie...

| muceacitalinda a răspuns:

Buna! in focsani va fi vreme buna sper sa nu se schimbe. pa funda daca consideri ca merit! si paste fericit!

| extravaganT a răspuns:

Mai uitate si tu la stiri...Sar putea ca acolo sa prezinte vremea exacta.

| privata a răspuns:

Cum e in ziua de Florii, asa e si in ziua de Pasti....deci s-ar pute sa ploua!