| Criiss16 a întrebat:

Cum va imaginati viitorul vostru? Sau cum ati vrea sa fie?

21 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Langa iubita mea, la o cabanuta langa o mare sau ocean, unde e liniste, armonie si naturalete. Si chiar sper asta cu tot sufletul. happy

| SweetCandy a răspuns:

Frumos..cred ca toata lumea vrea un viitor mult mai senin si mai implinit....pai vreau sa termin o facultate sa am un serviciu bun si o familie frumoasahappy

| albastrel a răspuns:

As vrea...sa fie frumos si bogat big grin.viitorul nu barbatul rolling on the floor. dar din cate vad... daca nu fac ceva...va fi urat si sarac sad... sper sa plc in strainatate si sa incep o noua viata big grin

| albastrel a răspuns:

Criticule ti-am zis ca nu vreau sa ma marit asa devreme..mai asteapta si tu laughing

| sorin a răspuns:

Stralucit, cu persoana iubita aproape, cu familia sanatoasa.

| emima a răspuns:

Frumosrolling on the floor sa mi se indeplineasca toate visele pe care mi le-am propuswinkingu cum tyl imaginezi?

| emima a răspuns:

Frumosrolling on the floorsa mi se indeplineasca toate visele pe care mi le-am propuswinking
u cum tyl imaginezi?confused

| danutza a răspuns:

Poi simplu: frumos si fara grija zilei de maine big grin

| Mefisto23 a răspuns:

Incerc sa ma feresc cat pot de mult de gandurile despre viitor, insa imi doresc sa fiu la fel de fericit ca acum, imi doresc un copil (lucrez la asta big grin ) imi doresc sa-mi fie familia aproape si sanatoasa, imi doresc sa se schimbe ceva in tara asta.

| YepIsSuspended a răspuns:

Salut!

Pai...sa fie frumos dar din cate vad in tara asta, exista sanse de 1 la 1.000.000!

Pa!

| Criiss16 explică:

Pt. emima: mi-as dori ca viitorul meu sa fie.frumos?big grinlaughingMi-as dori sa am o facultate, si sa am o familie.

| adinescu a răspuns:

O casa cu gust bun undeva langa oras un garaj mai mare decat casa umplut cu toate masinile care mi le doresc conturi in banca si ne insurathappy. dar as vrea asta intr-un viitor nu prea indepartat

| alina_7783 a răspuns:

Nu stiu... poate intr-o cabanuta in hawai!laughing

| bosnea marinela a răspuns:

Sper sa fie viitorul meu plin de surprize si sanatos. sa pot sa am o casa si o familie dar nu cu pers alaturata acum mie.cu una mult mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa va spun povestea broscoiului cel riios ca sa vedeti ce inseamna noroc si viitor... pentru gagici rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o sa fie viitorul meu peste 3 anihee heepana atunci mai am putin de munca...
In Caraibe, intr-o casa cu vedere la mare cu un copil...sotia...si fericit pana la adanci batranetehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fie... frumos sa am bani si casnicie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am casa mea.Sa fiu fericita alaturi de copilul si sotul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum va fi viitorul

| mirela_2316 a răspuns:

Niciodata nu fac planuri pentru viitor ...cred ca e mai bine sa traim clipa de fata ...intotdeauna cand fac planuri nu iese nimic asa ca am renuntat...

| leu a răspuns:

Viitorul nu mi-l imaginez ca m-as minti singur.As vrea sa-l aflu de la un om capabil. (Stiu ca exista)