| mariutza a întrebat:

Cum va intelegeti cu fratii/surorile?

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Cu sora mea cateodata ma inteleg bine cateodata rauhappy
Mnah, mai sunt si momente de-asteabig grin
Tu cum te intelegi cu fratele tau?smug
te puuupu` p obrajorlove struck
have a nice day!kiss

9 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Nu am frati si nici surori si nici nu cred ca m`as intelege bine daca as avea acum unul, pentru ca m`am obisnuit sa fiu singura. Daca aveam un frate sau o sora de cand eram mica, poate era alta mancare de peste.

| Gabry a răspuns:

Eu am un fratior de doar 6 luni... ce as putea sa spun?laughingMa place foarte mult, cand ma vede zambeste de fiecare data si ma mai joc cu el, ii spun : Tu, esti Mircea?! (ca in reclama) si el se prapadeste de ras! laughingSau cand sta la mama in brate si eu sunt langa ea se intinde sa ajunga la mine! love struck

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu am numai o sora dar ma inteleg bine cu ea, bine cateodata ne mai certam da ne impacamtongue

| mariutza explică:

Cu fraimio thinking hmm...cateodata imi vine sa ii dau un cap...si cateodata sa il iau in brate :X.indiferent k ma inteleg bine sau rau... o sa il iubesc mereu :X k doar ii fratiorul meu

| mariutza explică:

Andrinho sunt mandra dee raspunsul dat. dar eu ti'am mai zis...imi place k te intelgi binee cu sor'ta big grin:X

| pypa007 a răspuns:

Cu soramea si cu fratele meu mai mic ma inteleg bine da cu tel mare nu prea ma inteleg asa bine face tot ce vrea el nu ascult de nimeni

| Andrinho a răspuns:

Excelentlaughing...ma bat toata ziua...glumesc...ma inteleg bine...mai ales ca este fata si trebuie protejatahappy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine, nu ne vorbim laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne mai scoatem cate un ochi... o mai las cheala putin...laughing glumesc. ne intelegem foarte bine. cu mici certuri de scurta durata cand sunt eu prea nervoasa laughing