| hândel a întrebat:

Cum va place sa petreceti serile in cursul saptamanii? Dar in weekend?

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Pai in cursul saptamanii imi petrec serile mai mereu in fata tv-ului sau/si prin oras cu prietenul/prietenele... de obicei sambata mergem intr-un club si dumnica ori la un film, ori ne strangem mai multi si facem de papa si ne uitam la filme de groaza big grin. tu ce faci in majoritatea serilor?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

In cursul saptamanii stau pe mess vorbind cu prietenii si pe TPU cu voi, iar in week-end cam tot astalaughing. Ca eu nu sunt inca de cluburismug.

| hândel explică:

Eu ma joc cu nepoata'mea pana la 23 cand incepe sa i se faca somn si o duc la culcare, apoi ma uit la un film pana ma fura si pe mine somnul. In weekend mai plec cu masina la plimbare.batting eyelashes

| Pho3nix a răspuns:

Poi in timpul saptamanii, timpul il ocup cu liceul facand multe prostii.
Si in weekend ma distrez cu prietenii.

| costyn162 a răspuns:

Pai fiind de la tara nu prea ai multe optiuni sa-ti petreci timpul liber...In cursul saptamanii stau de obicei in fata calculatorului, invat, fac teme... Iar in weekend ies cu colegii de clasa prin parc, la un suc, ne plimbam cu bicicletele, etc...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauna aici cu voi, ma destinde, ma relaxeaza. In week mai iesim cu prietenii la un gratar la un film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm.