| anonim_4396 a întrebat:

Cum va reveniti si va relaxati dupa o zi obositoare/proasta?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ascult muzica, ma uit pe site-uri sportive sa aflu noutati, stau in pat linistit, cam atat.

| Doub a răspuns:

O baie fierbinte şi multă ciocolată.

| J0B0MAT a răspuns:

Ascult muzica, beau un ceai, ma uit la un film, dorm.

| syd2 a răspuns:

Nimic nu ma relaxeaza mai mult decat niste muzica clasica, si un ceai cu ceva dulce, si poate si o convorbire linistita cu vreo persoana.

https://www.youtube.com/watch?v=WJ8RVjm49hE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei dorm, și încerc să nu mă gândesc la lucrurile negative. Când mă trezesc, mă pot gândi mai calm și mai clar, atunci îmi reiau ziua și trag concluzii. Dacă nu am posibilitatea de a dormi, ascult muzică și fac mișcare (plimbare, alergat, bicicletă, orice mișcare) afară, nu în casă, sau citesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dorm sau vorbesc cu persoane care mă fac să mă simt mult mai bine.

| Madesz a răspuns:

Ascult muzică TRAP.

| ishallhelpyou a răspuns:

Somn, filme, jocuri pe PC, plimbări, băutură, ieșit în oraș, fiecare cu ce gusturi are big grin